Служба зайнятості назвала найзатребуваніші професії в Україні

Станом на 1 січня 2011 року кількість вакансій у базі даних Державної служби зайнятості України становила 63,9 тисяч. Найбільш затребувані сьогодні слюсарі та кухарі.

База даних Держслужби зайнятості налічує майже 64 тис. вакансій. Найбільший попит мають спеціалісти робочих спеціальностей.

Станом на 1 січня 2011 року кількість вакансій у базі даних Державної служби зайнятості України становила 63,9 тис., у тому числі для робітників – 29,7 тис., для службовців – 24,3 тис., та 9,9 тис. – для осіб, які не мають спеціальної підготовки.

Найпопулярніші позиції, на які сьогодні є попит, – це професії висококваліфікованих робітників – слюсарів, токарів, електрогазозварників, водіїв, кухарів, продавців та інших представників робочих професій.

Серед роботодавців мають попит фахівці з високим рівнем кваліфікації, топ-менеджери, а також економісти, лікарі, бухгалтери, юристи з відповідним досвідом роботи.

Нагадаємо, майже 750 тис. українців торік знайшли роботу завдяки Держслужбі зайнятості. На обліку в центрах зайнятості перебувають понад 500 тис. громадян.

Як повідомлялось, експерти прогнозують, що у 2011-му році шукати роботу стане простіше, вакансії стануть помітно цікавіше, а зарплати помітно зростуть.

Читайте також:

Forbes склав список "гарячих вакансій" на найближчі 10 років

У Києві на одну вакансію претендують 300 людей

У 2010 році 106 тисяч українців втратили роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: