Справу афериста Флетчера в Україні продовжили його учні

Учні та колеги шахрая Роберта Флетчера, який вже рік сидить у Лук'янівському СІЗО, організували в Україні власні "курси збагачення".

Рівно рік тому у Києві затримали американського багатія Роберта Флетчера. Його звинуватили у шахрайстві, від якого постраждали близько 200 українців. За різними оцінками, Флетчер міг надурити людей на суми від 500 тисяч до 500 млн гривень.

Флетчер організував систему тренінгів збагачення, під час яких пропонував учням вкладати гроші в свої проекти, обіцяючи величезні відсотки. Але не віддавав не тільки відсотків, а й внесків. Незабаром справу Флетчера передадуть до суду, а тим часом колишні колеги американця продовжують навчати українців заробляти гроші.

Його учні та колеги спочатку заявляли, що затримання і арешт їх керівника - це підступи конкурентів і спроба очорнити шановну людину. Сьогодні деякі з них організували власні курси збагачення. Вони запевняють, що не мають нічого спільного з тренінгами Флетчера.

"З травня ми пропонуємо охочим навчитися неймовірним продажам, а також дізнатися, як можна почати свій бізнес. Якщо ви підключаєте до системи інших клієнтів, то за це отримуєте винагороду. Тренінги проводимо через інтернет, в режимі on-line. Уроки Флетчера, наскільки я знаю, затихнули. Ідея у нього була гарна, але треба було діяти за законом", - зауважила колишня учениця та співробітниця Флетчера Людмила.

У МВС повідомили, що розслідування кримінальної справи Флетчера близьке до завершення. Незабаром справа буде передана до суду, а зареєстрованих постраждалих вкладників - близько 200 чоловік. Наразі Флетчерв утримують у Києві в Лук'янівському СІЗО.

Читайте також:

Справу афериста Флетчера передадуть до суду в жовтні

У Києві стріляли у чоловіка, який викрив аферу Флетчера

Флетчер виманив в українців 500 тисяч гривень

Хто такий Роберт Флетчер або МММ по-новому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: