У Києві хлорку у воді замінять новою французькою хімією

У Києві для знезараження зараз випробовується новий дезінфікуючий засіб французького виробництва.

ПАТ АК "Київводоканал" планує відмовитися від хлорування води в столиці. На базі "Київводоканалу" зараз випробовується новий дезінфікуючий засіб французького виробництва.

За даними компанії, він за своїми якісними характеристиками більш зручний у використанні, ніж хлорне вапно, яке застосовується для дезінфекції зараз, пише ЛІГАБізнесІнформ.

Препарат може використовуватися на об'єктах водоканалу за такими напрямками: дезінфекція водопровідних і каналізаційних споруд, обладнання, свердловин, резервуарів чистої води, споруд та обладнання бюветних комплексів; профілактична дезінфекція поверхонь лабораторних приміщень і т.д.

"Зручність застосування цього засобу полягає в тому, що на відміну від хлорного вапна, що зберігається у вигляді порошку, він виробляється в таблетках. Використання таблеток дозволяє спростити процедуру виготовлення робочих розчинів, замінити великі за обсягом запаси хлорного вапна та інших сипучих і рідких дезінфекційних засобів .

Крім того, засіб має тривалий термін зберігання і не вимагає контролю якості під час зберігання", - відзначили у "Київводоканалі".

Якщо виробничі випробування цього засобу підтвердять ефективність знезаражуючого ефекту та доцільність використання, компанія розгляне можливість подальшого його використання та відмови від хлорного вапна, а в деяких випадках рідкого хлору і гіпохлориту натрію.

За даними "Київводоканалу", засіб відповідає вимогам діючого санітарного законодавства України. Зміст діючих речовин: 80-82% - натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти.

Читайте також:

Вода у столиці може подорожчати майже вдвічі

У Бердичеві з-під крана разом з водою виповзають дивні істоти

Київ не зможуть забезпечити якісною питною водою

Київські бювети будуть платними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: