У Луцьку з'явиться вулиця імені Тимошенко

Вулиця Лазо у Луцьку відтепер носитиме ім’я екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Таке рішення прийняли депутати міськради.

Міськрада Луцька сьогодні, 17 серпня, перейменувала одразу 27 вулиць. Серед них – вулиця Лазо, яка носитиме ім’я екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Про це повідомляє ЗІК.

На засіданні перед депутатами виступив голова комісії із упорядкування назв вулиць, заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Григоренко. За його словами, в Луцьку є вулиці, які названі на честь діячів, які боролися з Україною чи нищили людей. "Я вважаю, що на двадцятому році незалежності України наше місто має позбутися тоталітарної спадщини", - заявив він.

Під час обговорення пропозиції представник депутатської групи "Місто майбутнього" Олександр Пиза запропонував перейменувати вулицю Лазо на вулицю Юлії Тимошенко.

Григоренко у свою чергу зазначив, що, відповідно до Статуту територіальної громади Луцька, можна називати вулицю ім’ям померлої людини.

Після цього голова фракції "Батьківщина" Юрій Корольчук взяв перерву "щоб порадитися". Під час перерви бютівські депутати Луцької міськради зізналися кореспондентам, що вулиці Лазо таки присвоять ім’я Юлії Тимошенко.

Після перерви дискусія щодо перейменування була продовжена, представники різних політичних сил знов брали перерви.

Зрештою пропозицію про перейменування вулиці Лазо на вулицю Тимошенко було поставлено на голосування. "За" проголосували 25 депутатів з 50 (мінімально потрібно кількість голосів - 26), тобто забракло одного голосу. Невдовзі в сесійній залі з’явився ще один депутат із "Батьківщини" Олександр Семенюк. Секретар Луцької міськради Григорій Пустовіт попросив поставити на повторне голосування питання про перейменування вулиці.

Після нової перерви питання поставили на повторне голосування. Цього разу "за" проголосували 26 депутатів, тобто мінімально потрібна для прийняття рішення кількість обранців громади.

За перейменування загалом 27 луцьких вулиць проголосували 28 депутатів.

Читайте також:

Суд відмовив Тимошенко у праві документально довести свою невинуватість

Шкіль: партії Тимошенко і Яценюка висунуть єдиного кандидата на виборах

Тимошенко заявила, що не готова давати свідчення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: