У Львові нагадали, що 8 березня спершу було днем солідарності повій

Львівські активісти закликають відмовитися від святкування 8 березня, оскільки наприкінці ХІХ століття, 8 березня і в Західній Європі, і в США було днем громадських виступів повій.

Молодіжне об'єднання "Граніт" вимагає скасувати святкування 8 березня. На їх думку, 8 березня було Міжнародним днем жінок виключно на теренах СРСР.

Активісти "Граніту" також закликають замислитися, чи варто продовжувати традицію цього святкування, якщо зважити, що першопочатково, наприкінці ХІХ століття, 8 березня і в Західній Європі, і в США було днем громадських виступів повій.

Зазначимо, що самі "гранітівці" пропагують щоденне виказування уваги жінкам. Водночас, за словами одного з активістів, якщо й відзначати міжнародне жіноче свято, то День Матері, який не дисонує з українськими традиціями і є офіційним святом у понад 50 країнах світу.

Окрім гендерної спрямованості, акція "З весною! Проти 8 березня» має й екологічне навантаження. Даруючи паперові квіточки, активісти "Граніту" намагаються нагадати львів'янам, що первоцвіти – зникаючі види рослин, занесені до Червоної книги, які треба берегти.

Так, 1 березня активісти вітали львів'янок та львів'ян із приходом весни. Перехожим роздавали паперові квіточки та листівки, в яких звертається увага на те, що сьогоднішній день є чудовою нагодою привітати дівчат, жінок, не чекаючи якогось офіційного свята.

Нагадаємо, 8 березня Україна відзначає Міжнародний жіночий день, з цієї нагоди в Україні запроваджено державний вихідний.

Читайте також: 

Росіянки відзначать 8 березня вечіркою "Putin Party: Хочу прем’єр-міністра"

Оголені активістки FEMEN взяли в облогу Центральний РАГС 

Дружина Януковича змінила імідж і наділа високі підбори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: