У Миколаєві вперше в Україні причастять геїв і лесбіянок

14 травня під час фестивалю лесбіянок, геїв і бісексуалів "Райдужна весна" у Миколаєві американський священик проведе обряд причастя для сексменшин.

Священик церкви Metropolitan Community Church (США) Флорин Букучано проведе обряд причастя для гей- і лесбі-пар 14 травня в межах проведення фестивалю лесбіянок, геїв і бісексуалів "Райдужна весна" у Миколаєві.

Про це журналістів повідомив голова правління миколаївської асоціації геїв, лесбіянок і бісексуалів "Ліга" Олег Алехін.

З його слів, причастя для пар секс-меншостей пройде вперше в Україні.

Захід відбудеться в межах другого фестивалю лесбіянок, геїв і бісексуалів "Райдужна весна", організатором якого виступає асоціація "Ліга" за підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Фестиваль відбудеться з 13 по 17 травня в Миколаєві.

Серед гостей фестивалю - представник парламенту Нідерландів у Раді Європи Корієн Янкер, представники посольства Великобританії й Голландії в Україні, представники американської церкви Metropolitan Community Church, а також гості з Румунії й Молдови.

У межах фестивалю, крім причастя для гей- і лесбі-пар також заплановано міжнародний круглий стіл "Сексуальне й репродуктивне здоров'я ЛГБТ (лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерів) - співтовариства в контексті прав людини", конкурси, конференція, спортивні заходи, публічне укладання союзу 2 гей-пар і флеш-моб акція, присвячена пам'яті жертв тоталітарних режимів.

У межах цієї акції представники ЛГБТ-співтовариств планують запалити великий рожевий трикутник, таким символом позначали представників секс-меншостей у концтаборах у часи Другої Світової війни.

Як повідомляло агентство, центральний районний суд Миколаєва 14 травня 2009 року заборонив проведення фестивалю лесбіянок, геїв і бісексуалів "Райдужна весна".

Таким чином, суд задовольнив позов виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Фестиваль "Райдужна весна" повинен був пройти в Миколаєві з 15 по 17 травня 2009 року в межах проекту PRECIS за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Миколаївська асоціація геїв, лесбіянок і бісексуалів "Ліга" існує близько 12 років.

Читайте також:

Вашингтон окупували геї та лесбіянки

В США будуть призначати єпископами гомосексуалістів

Три дівчини вбили свою однокласницю-лесбіянку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: