Україна виділила Польщі 5 млн грн на боротьбу з повінню

Уряд надав Польщі грошову допомогу і запевнив, що готовий допомогти людьми, технікою та матеріалами, відповідно до потреб.

Кабінет міністрів виділив 5 млн гривень допомоги Польщі у зв'язку з повінню в цій країні.

Про це сказано в повідомленні прес-служби уряду.

Згідно повідомленню, прем'єр-міністр Микола Азаров провів телефонну розмову з прем'єром Польщі Дональдом Туском.

"Микола Азаров запропонував главі польського уряду просити в України будь-яку необхідну допомогу. Крім того, прем'єр-міністр України проінформував свого польського колегу, що вчора уряд України на своєму засіданні ухвалив рішення виділити 5 мільйонів гривень допомоги Польщі для подолання наслідків паводку", - сказано в повідомленні.

Український прем'єр зазначив, що відразу після повідомлення про повінь у Польщі Україна направила в сусідню країну два рятувальні загони чисельністю 67 осіб і 27 одиниць техніки.

"Ми не могли діяти інакше, бо добре пам'ятаємо, яку допомогу надала Польща нашій країні у подібній ситуації 2008 року... Ви повинні знати, що в Україні у вас надійні друзі, готові негайно відгукнутися і прийти на допомогу", - зазначив Азаров.

За його словами, Україна готова надати Польщі допомогу людьми, технікою, матеріалами, відповідно до її потреб.

Прем'єр Польщі подякував за допомогу і повідомив Азарову, що в результаті повені загинуло 17 осіб, а розмір збитків зараз підрахувати важко. За його словами, польський уряд робить усе, аби попередити загибель людей, і сьогодні ситуація знаходиться під контролем.

Туск висловив впевненість, що Польща впорається з цим стихійним лихом.

Як повідомлялося, Україна вже кілька разів направляла до Польщі загони рятувальників.

Потужні зливи на півдні Польщі протягом 15-19 травня призвели до значного підйому рівня води у річках, зокрема рівень води у річці Вісла досяг максимуму за останніх 40 років. Зараз повінь іде на спад.

Читайте також:

Руйнівні повені у Польщі

Польща виділила 600 млн дол. на ліквідацію наслідків повені

Винуватцями руйнівних повеней в Польщі стали бобри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: