Вассерман закликав Росію нагодувати зубожілих українців

Анатолій Вассерман вважає, що Росії необхідно за будь-якої ціни створити єдиний економічний простір з Білоруссю, Україною й Казахстаном.

Відомий з передач "Що? Де? Коли?" і "Своя гра" знавець-інтелектуал, журналіст і політичний консультант Анатолій Вассерман вважає, що Росії необхідно за будь-якої ціни створити єдиний економічний простір з Білоруссю, Україною й Казахстаном.

Про це він заявив під час лекції на тему "Багатонаціональна Росія: дружити вигідно", прочитаної активістам прокремлівського руху "Наші".

"Тих, хто обурюється, що йому доведеться годувати українців, що зубожіли за роки "рудої" влади, маю запевнити: це окупиться в найближчому майбутньому", - наголосив Вассерман.

"Ми звикли вважати, що вигода може бути тільки за чийсь рахунок. Дружбу народів у нас часто трактували як підтримку одних народів за рахунок інших", - заявив знавець.

За його словами, "у цій національній периферії (Україна. - ред.) користується популярністю теорія - мов, ми були колонією, яку грабували злі москалі. Та і в самій Росії, на жаль, популярні міркування: "Навіщо нам ці околиці, вони нас все життя об'їдали, хоч трохи поживемо собі на втіху".

Експерт звертає увагу на хибність такого підходу, наголошуючи, що для ефективного виробництва Росії потрібен ринок, де є не менше 200 мільйонів потенційних покупців.

"У нас 140 мільйонів людей, а потрібно 200. І ми можемо розраховувати на життєздатність своєї промисловості, тільки якщо створимо єдиний економічний простір, куди увійдуть Білорусь, Казахстан, Росія і Україна. Без будь-якої з цих республік наша промисловість приречена", - резюмував Вассерман.

За матеріалами "Комсомольская правда в Украине"

Читайте також:

Вассерман: українського народу не існує

Знаток Вассерман: России пора купить Украину

Затулін вимагає віддати Крим Росії

Путіна звинуватили у втручанні у внутрішні справи України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: