Янукович і Мєдвєдєв взяли участь в автопробігу

У рамках автоперегонів президенти урочисто відправилися з селища Хомутовка Брянської області і, здолавши близько 60 км, прибули в Сумську область, де їх зустрічали школярі з російськими та українськими прапорцями.

Янукович і Мєдвєдєв у Міжнародному автопробігу_1
AFP
Президенти взяли участь у автопробігу
Президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв в Брянській області РФ приєдналися до учасників міжнародного автопробігу, який проходить по маршруту Санкт-Петербург - Москва - Київ.

У рамках автоперегонів президенти урочисто проїхали з селища Хомутовка Брянської області і, здолавши близько 60 км, прибули в Глухів Сумської області.

На в'їзді в Глухів уздовж автотраси були поставлені шеренги школярів, вони тримають українські і російські прапорці. Також учасників автопробігу на чолі з президентами України і Росії вітають численні жителі міста.

На площі перед пам'ятником воїнам-визволителям перед приїздом президентів двірники в екстреному порядку прибирали пил з асфальту. На площі виставлені ретро-автомобілі, які оглянули президенти.

В Глухові президенти поспілкувалися з пресою і пішли на нараду з питань прикордонної співпраці України і Росії.

Також вони поклали квіти до пам'ятника воїнам, загиблим у Великій Вітчизняній війні, і візьмуть участь в богослужінні у Свято-Преображенському соборі.

Як повідомлялося, за наявною інформацією, російський президент вві в автопробігу білу "Побєду", що належить йому а український - їде за кермом "Побєди" кольору "рудий металік".

Автопробіг покликаний повторити історичний пробіг, який проводився з 16 по 29 червня (по старому стилю) 1910 року Імператорською російською автомобільною спілкою на приз імператора Миколи ІІ.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв поїдуть на автоперегони на двох "Побєдах"

Янукович наказав посилено охороняти Тимошенко

Росія не збирається віддавати Україні Керченську протоку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: