Янукович і Мєдвєдєв взяли участь в автопробігу

У рамках автоперегонів президенти урочисто відправилися з селища Хомутовка Брянської області і, здолавши близько 60 км, прибули в Сумську область, де їх зустрічали школярі з російськими та українськими прапорцями.

Янукович і Мєдвєдєв у Міжнародному автопробігу_1
AFP
Президенти взяли участь у автопробігу
Президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв в Брянській області РФ приєдналися до учасників міжнародного автопробігу, який проходить по маршруту Санкт-Петербург - Москва - Київ.

У рамках автоперегонів президенти урочисто проїхали з селища Хомутовка Брянської області і, здолавши близько 60 км, прибули в Глухів Сумської області.

На в'їзді в Глухів уздовж автотраси були поставлені шеренги школярів, вони тримають українські і російські прапорці. Також учасників автопробігу на чолі з президентами України і Росії вітають численні жителі міста.

На площі перед пам'ятником воїнам-визволителям перед приїздом президентів двірники в екстреному порядку прибирали пил з асфальту. На площі виставлені ретро-автомобілі, які оглянули президенти.

В Глухові президенти поспілкувалися з пресою і пішли на нараду з питань прикордонної співпраці України і Росії.

Також вони поклали квіти до пам'ятника воїнам, загиблим у Великій Вітчизняній війні, і візьмуть участь в богослужінні у Свято-Преображенському соборі.

Як повідомлялося, за наявною інформацією, російський президент вві в автопробігу білу "Побєду", що належить йому а український - їде за кермом "Побєди" кольору "рудий металік".

Автопробіг покликаний повторити історичний пробіг, який проводився з 16 по 29 червня (по старому стилю) 1910 року Імператорською російською автомобільною спілкою на приз імператора Миколи ІІ.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв поїдуть на автоперегони на двох "Побєдах"

Янукович наказав посилено охороняти Тимошенко

Росія не збирається віддавати Україні Керченську протоку

ВідеоЯнукович і Мєдвєдєв поїдуть на автоперегони на двох "Побєдах"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: