Янукович пообіцяв боротися з диким капіталізмом

Президент пообіцяв не допустити стороннього впливу на державні рішення: "Олігархи, лобісти, інші групи впливу будуть стояти, як то кажуть, в загальній черзі".

Президент Віктор Янукович обіцяє вивести економіку України з кризи і боротися з "диким капіталізмом". Про це президент заявив 3 червня у палаці "Україна", виступаючи з доповіддю, присвяченою 100 дням свого перебування на посаді глави держави.

"Олігархи, лобісти, інші групи впливу будуть стояти, як то кажуть, в загальній черзі. Ніякого стороннього впливу на державні рішення я не допущу. Часи дикого капіталізму закінчились на виборах 2010 року", - наголосив Янукович.

"Дикий капіталізм – це коли підприємництво співіснує з бюрократією, а державні ресурси розподіляються, як при соціалізмі: на основі кумівства, блату і політичного "даху", - пояснив глава держави.

"Цей ринковий кентавр дискредитує Україну в очах іноземних інвесторів, фактично ізолює від глобальних інноваційних процесів, консервує сировинну економічну модель розвитку", - заявив він.

За словами президента, "ми отримали країну у стані тяжко хворого". Він висловив впевненість, що Україна зараз складає іспит на життєздатність, а нереформованість держави призвела до того, що вона зупинилася в своєму розвитку.

Янукович звинуватив у кризі в економіці бездіяльність попереднього уряду. "Поки помаранчева влада тупцювала на місці, наші сусіди значно просунулись уперед. Те що відбувалося в ці роки в економіці України можна назвати одним словом – руїна", - обурився президент.

Читайте також:

Янукович розпочав виступ у палаці "Україна"

"Беркут" взяв у кільце опозиціонерів, які вийшли проти Януковича

Перед виступом Януковича біля палацу "Україна" прибрали всю рекламу

Опозиція не піде на виступ Януковича, бо до нього не докинути яйцем

ВідеоЯнукович пообіцяв боротися з диким капіталізмом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: