Янукович пообіцяв боротися з диким капіталізмом

Президент пообіцяв не допустити стороннього впливу на державні рішення: "Олігархи, лобісти, інші групи впливу будуть стояти, як то кажуть, в загальній черзі".

Президент Віктор Янукович обіцяє вивести економіку України з кризи і боротися з "диким капіталізмом". Про це президент заявив 3 червня у палаці "Україна", виступаючи з доповіддю, присвяченою 100 дням свого перебування на посаді глави держави.

"Олігархи, лобісти, інші групи впливу будуть стояти, як то кажуть, в загальній черзі. Ніякого стороннього впливу на державні рішення я не допущу. Часи дикого капіталізму закінчились на виборах 2010 року", - наголосив Янукович.

"Дикий капіталізм – це коли підприємництво співіснує з бюрократією, а державні ресурси розподіляються, як при соціалізмі: на основі кумівства, блату і політичного "даху", - пояснив глава держави.

"Цей ринковий кентавр дискредитує Україну в очах іноземних інвесторів, фактично ізолює від глобальних інноваційних процесів, консервує сировинну економічну модель розвитку", - заявив він.

За словами президента, "ми отримали країну у стані тяжко хворого". Він висловив впевненість, що Україна зараз складає іспит на життєздатність, а нереформованість держави призвела до того, що вона зупинилася в своєму розвитку.

Янукович звинуватив у кризі в економіці бездіяльність попереднього уряду. "Поки помаранчева влада тупцювала на місці, наші сусіди значно просунулись уперед. Те що відбувалося в ці роки в економіці України можна назвати одним словом – руїна", - обурився президент.

Читайте також:

Янукович розпочав виступ у палаці "Україна"

"Беркут" взяв у кільце опозиціонерів, які вийшли проти Януковича

Перед виступом Януковича біля палацу "Україна" прибрали всю рекламу

Опозиція не піде на виступ Януковича, бо до нього не докинути яйцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: