Янукович у Севастополі вручав кортики

Президент привітав випускників Академії ВМС імені П.С.Нахімова і подарував кращим молодим офіцерам кортики.

Президент та Верховний головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Янукович вручив кращим випускникам Академії ВМС імені П.С.Нахімова у Севастополі кортики.

Вітаючи випускників із успішним завершенням навчання, президент підкреслив, що у них починається "новий відповідальний період самостійного життєвого та професійного росту".

"Ви – майбутнє нашого флоту. Впевнений, що ваша офіцерська доброчесність, відповідальність та професіоналізм будуть запорукою успішного виконання постановлених завдань, дозволять гордо нести військово-морський прапор України", - звернувся Янукович до молодих офіцерів. Президент особливо наголос на тому, що Батьківщина довірила своїм офіцерам найдорожче – мир та спокій нашого народу.

"Переконаний, що ви впишете яскраві сторінки у новітню історію ВМС, з гідністю та честю виконаєте свій конституційний обов'язок, примножите славетні морські традиції нашої держави", – сказав він.

Глава держави також подякував за самовіддану працю науково-педагогічному колективу Академії, привітав батьків, які підтримали своїх синів у виборі професії, а також ветеранів флоту.

Нагадаємо, президент взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Військово-морських сил України. Янукович також поклав квіти до Меморіалу героїчним захисникам міста-героя Севастополя в 1941-1942 роках на площі Нахімова. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

Крім того президент заявив, що Україна й Росія вироблять нову формулу колективної безпеки для всіх країн Чорноморського басейну. Янукович відзначив, що взаємовідносини з країнами Чорноморського басейну одержують сьогодні конструктивну й дружню основу.

Читайте також:

Янукович попросив Обаму про зустріч

Україна й РФ вироблять нову формулу колективної безпеки для всіх країн Чорноморського басейну

Янукович пообіцяв збільшити з 1 жовтня зарплату офіцерів ВМС України

Україна святкує День Військово-морських сил

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: