Араш поїде на "Євробачення" від Азербайджану

Азербайджан вирішив відправити на "Євробачення" дует Aysel & Arash.

Араш
Дует Aysel & Arash поїде на "Євробачення"
14 травня в Москві в другому півфіналі "Євробачення 2009" юна Aysel разом з досвідченим Арашем боротимуться за перемогу для Азербайджану.    

Рішення про створення дуету Aysel & Arash прийняло жюрі азербайджанського нацфінала "Євробачення 2009". Приводом цьому послужила заява самого Араша після того, як його композиція Always була визнана кращою в ході національного відбору на участь в "Євробаченні 2009" від Азербайджану.

Вже тоді Араш натякнув, що він є не лише автором і композитором, але й успішним виконавцем і тому йому б дуже хотілося бути на сцені "Євробачення 2009", а не за кулісами.

Настільки відверте зізнання автора пісні Always стало вирішальним сигналом для створення дуету від Азербайджану.   
"Ця ідея виникла у нас ще в час першого прослухування пісні Араша, - заявив один з членів жюрі Фархад Гаджієв. – Адже його пісня про любов дуже гарна. Коли сам Араш в своєму інтерв'ю заявив про бажання виступити за Азербайджан, ми остаточно затвердили його кандидатуру. А романтичний дует - Aysel & Arash дуже достойний. Тим більше, як відомо в Араша є азербайджанське коріння".

Популярний автор і виконавець не приховує, що сам конкурс "Євробачення" вже не перший рік представляє для нього великий інтерес. Також одним з вирішальних чинників для нього стало те, що в дуеті йому запропонували заспівати саме з Aysel.   
"Важливим моментом для мене було те, що я виступатиму з Aysel, адже саме для неї я писав пісню Always, - сказав Араш. - Тепер мені хочеться, щоб наш дует з Aysel став чимось особливим і для "Євробачення 2009".  

Читайте також:
Хоча Скрипка і хоче, але "ВВ" на "Євробачення" може не поїде
Патрісія Каас поїде на "Євробачення" від Франції
Британія вже підготувала пісню до "Євробачення"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: