У Михайла Пореченкова народився син

У актора та режисера Михайла Пореченкова народився син. Це вже п'ята дитина Михайла. 

Відомий російський актор і телеведучий Михайло Пореченков в черговий раз підтвердив своє звання багатодітного батька. Днями в одній зі столичних клінік у нього народився син.

Дружина актора Ольга і малюк почуваються чудово. Їх вже перевели в окрему палату і готують до виписки. Михайло Пореченков щодня приїжджає до пологового будинку на мотоциклі.

Це вже третя спільна дитина подружжя - у них підростають 7-річний син Михайло та 5-річна дочка Марія. Також у артиста є дочка Варвара від першого шлюбу. А наприкінці минулого року стало відомо, що Михайло знайшов позашлюбного сина, якого не бачив 19 років.

Двадцять років тому, коли він навчався у Вищому військово-політичному училищі в Талліні, у нього народився син Володимир. Про цей період життя Пореченков розповідає мало. З Талліна він переїхав до Санкт-Петербурга, потім до Москви. Став актором, зайнявся режисурою, двічі одружився і став багатодітним батьком.

Таллінська історія кохання з роками забулася. Дівчину, з якою у юного Михайла трапився роман, а пізніше народився син, звати Ірина Любімцева.

Мама сина Михайла Пореченкова рано пішла з життя, і хлопчик залишився під наглядом бабусі. Хто його батько, він завжди знав, але ніколи не звертався до нього за допомогою.

Але зустріч знаменитого батька з сином, нехай через стільки років, все одно відбулася. 

Читайте також:

Рейтинг найбажаніших російських акторів

Колишня дружина Нагієва вимагає аліменти за 5 років

Брюс Вілліс та його молода дружина знялись у стилі садо-мазо


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: