Fitch підтвердило рейтинг США на найвищому рівні

Рейтингове агентство Fitch підтвердило рейтинги США попри те, що держборг країни перевищив 100% ВВП.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) США в іноземній і національній валюті, а також рейтинг US Treasuries на рівні AAA зі стабільним прогнозом.

Як відомо, інше рейтингове агентство Standard & Poor's знизило кредитний рейтинг США через те, що американські законодавці не можуть досягти консенсусу з питання про заходи скорочення внутрішнього держборгу майже на 4 трильйони доларів протягом 10 років.

Раніше глава Світового банку Роберт Зеллік розцінив європейську боргову кризу, як більш небезпечну, ніж проблеми американської економіки, що спонукали агентство Standard & Poor's знизити минулого тижня кредитний рейтинг США.

Нагадаємо, за даними Міністерства фінансів США, після підвищення гранично допустимої планки заборгованості, державний борг у США перевищив 100% від обсягу валового внутрішнього продукту (ВВП) країни.

Відразу після набуття чинності відповідного закону 2 серпня, адміністрація у Вашингтоні взяла нові кредити.

У результаті обсяг державної заборгованості США досяг 14,58 трлн доларів, тоді як ВВП найбільшої у світі економіки в 2010 році склав лише 14,53 трлн доларів.

Читайте також:

Moody's погіршило прогноз росту економіки США

Держборг США перевищив 100% ВВП

Дефіцит бюджету США виріс до 129 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: