Рада розгляне остаточний варіант Податкового кодексу

Розгляд проекту супроводжуватиметься всеукраїнською акцією протесту підприємців проти урядових новацій.

Верховна рада на засіданні у вівторок, 16 листопада, розпочне розгляд у другому читанні проекту Податкового кодексу.

Прем’єр-міністр Микола Азаров припускає, що парламент ухвалить цей документ вже сьогодні і наголошує на тому, що кодекс передбачає зменшення податкового тягаря.

Розгляд проекту супроводжуватиметься всеукраїнською акцією протесту підприємців проти урядових новацій.

"Малий та середній бізнес хоче сплачувати чесні та легальні податки. Але дивлячись на цей Податковий кодекс, ми бачимо, що це майже неможливо, тому що в п’ять, а то й у шість-сім разів підвищується податкове навантаження на малого підприємця. Тому підприємцям іншого виходу немає, як або піти "в тінь", або зовсім залишити свою роботу", – розповів підприємець Віталій Андрєєв.

Тим часом, чотиримісячна епопея прийняття Податкового кодексу виходить на фінішну пряму. Планується, що основні положення кодексу будуть діяти вже з 1 січня 2011 року.

Одна з ключових норм проекту - про єдиний податок. На даний момент право працювати на ньому мають приватні підприємці з річним оборотом не вище 500 тис. грн.

У варіанті кодексу, прийнятому в першому читанні, цю цифру знизили до 300 тисяч, проте тепер Мінфін і податкова пішли на компроміс: при обороті в 300-600 тисяч можна залишатися на єдиному податку, але завівши собі касовий апарат (виділяється державою) і товарно- касову книгу.

Читайте також:

Азаров назвав Податковий кодекс "подарунком для підприємців"

Рада прийме нові податки до кінця тижня

На мітинг проти Податкового кодексу до Києва підпільно з'їжджаються підприємці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: