Археологи знайшли поховання 3-метрових людей

В Грузії виявили стародавнє поселення велетнів, якому більше 25 тис. років. Люди-гіганти вміли будувати з каменю та ховали своїх родичів.

Сенсаційну знахідку зробили археологи - у горах Боржомської ущелини вони виявили велетенські людські кістки віком в 25 тисяч років.

Вчені стверджують, що зріст людей-гіганів міг становити від 2,5 до 3 метрів.

Академік Академії наук Грузії Абесалом Векуа вважає, що знахідка може стати сенсацією, тому що в наукових колах давно обговорюється тема, пов'язана з велетнями, що населяли окремі райони Євразії десятки тисяч років тому.

"Зверніть увагу на стегнову кістку, вона відрізняється від кістки сучасної людини своєю величиною і товщиною. Череп теж значно більше", - акцентував Векуа.

"Ці люди жили і розвивалися відокремлено від решти цивілізації, тому і відрізнялися зростом", - пояснив академік: "У науковій літературі вони згадуються як велетні, проте документальних підтверджень цієї гіпотези не існувало. Таким чином, ми стоїмо на порозі сенсації", - додав він.

Не менш цікавою є стародавня стоянки цих істот - від їх поселення залишилися кам'яні стежки і напівзруйновані склепи. Місцевість усіяна кістками, які підняли на поверхню гірські струмки.

Нагадаємо, що тогоріч німецькі вчені ідентифікували новий, раніше невідомий вид стародавньої людини. Ці люди мешкали 48-30 тисяч років тому на території Південного Сибіру.

Читайте також:

Альпініст подарував Вірменській церкві частку Ноєвого ковчега

У Білорусі з дна річки підняли поганського ідола

На Чернігівщині розкопали унікальний витвір мистецтва доби палеоліту

Італійські вчені воскресять гігантського доісторичного бика

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: