Учені довели, що чорний шоколад корисний для роботи серця

У спеціалізованому медичному журналі "Maturitas" опубліковані результати досліджень про вплив какао і шоколаду на серцево-судинну систему.

В результаті числених досліджень учені довели, що шоколад здатний покращувати роботу і лікувати хвороби серця.

Численні дослідження показують, що за рахунок вміст флавоноїдів шоколад здатний знизити прогресування атеросклерозу, і, як наслідок, ішемічної хвороби серця. Антиоксидантний ефект запобігає пошкодження внутрішнього шару судин, природним чином регулюється артеріальний тиск і відновлюється активність тромбоцитів, від яких залежить згортання крові.

Найбільший кардіопротекторний ефект виявлений у чорного шоколаду, на відміну від молочного і білого. Тим не менш, зловживання шоколадом призведе до зворотного ефекту - зайва вага провокує захворювання серця і судин.

Нагадаємо, світове споживання шоколаду росте, тоді як виробництво какао знижується, тому в 2011-2012 сільськогосподарському році на ринку, ймовірно, встановиться баланс попиту і пропозиції, а з наступного року світ може повернутися до дефіциту шоколаду, прогнозує Міжнародна організація какао (ICCO).

Читайте також:

У світі може виникнути дефіцит шоколаду

Вчені довели: шоколад робить жінок стрункішими

У Львові продають шоколадну "Камасутру"

Шоколад покращує кровообіг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: