"Алюмінієвий король" Росії зізнався, що платив мафії за "кришу"

Олег Дерипаска накричав на іспанського суддю і заявив, що не відмивав кошти мафії, а платив злочинцям з єдиною метою - захистити свій бізнес.

Російський олігарх, "алюмінієвий король" Олег Дерипаска зізнався, що давав хабарі злочинним організаціям з метою захисту власного бізнесу.

Своє зізнання Дерипаска зробив під час зустрічі з представником Національної судової палати Іспанії Фернандо Андреу та прокурором Хосе Хрінда, який розслідує справи "російської мафії".

Зустріч відбулася напередодні у Москві. За даними іспанських ЗМІ, Дерипаска з'явився з шістьма адвокатами, двоє з яких були іспанцями.

Допит, який тривав більше п'яти годин, почався з "нападу" олігарха на суддю: Дерипаска кинув на стіл іспанську газету зі статтею, яка стверджує, що він причетний до дій мафії. Підвищивши голос, він запитав у судді: "Що буде з моїм авторитетом?". Фернандо Андреу повернувся і заявив, що якщо допит буде тривати на таких тонах, він вважає його завершеним і повертається до Мадрида.

Як і раніше, Дерипаска заперечував свою причетність до відмивання грошей в Іспанії і двох фірм, яких підозрюють у зв'язках з мафіозі - Vera Metallurgica і Уральської гірничо-металургійної компанії.

"Його стратегія полягала в тому, щоб виставити себе жертвою вимагань ізраїльтянина Михайла Чорного, якого оголошували в міжнародний розшук і пізніше затримали за керівництво Vera Metallurgica, де імовірно відмивалися гроші Ізмайловського злочинного угруповання", - вважають іспанські оглядачі.

Підприємець зізнався, що платив певні суми кримінальним організаціям, але з єдиною метою – захистити свій бізнес.

Засідання завершилося виступом російського прокурора, який закликав всіх учасників тримати в таємниці результати зустрічі. Звідки інформацію отримали іспанські журналісти, не повідомляється.

Читайте також:

Березовський випав з рейтингу найбагатших людей Росії

Дерипаску підозрюють у відмиванні грошей, отриманих від мафії

У Британії вийшла скандальна книга про життя російських олігархів

Західні ЗМІ: "російській мафії" в Європі допомагає Кремль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: