Морози загрожують центральній Росії техногенними катастрофами

Зимою синоптики обіцяють у Росії надзвичайно низьку температуру і рясні снігопади, також можуть обрушитися техногенні катастрофи.

На Центральний регіон Росії цієї зими можуть обрушитися техногенні катастрофи, прогнозує Центральний регіональний центр (ЦРЦ) МНС РФ. Фахівці не виключають подібного розвитку подій, так як синоптики обіцяють надзвичайно низьку температуру і рясні снігопади, повідомила прес-служба ЦРЦ.

МНС готується до можливих аварій на об'єктах паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства. "При найбільш несприятливому збігу обставин, включаючи погодний фактор, наростання ступеня зношеності основних фондів та обладнання, можливе виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру на території всіх 17 суб'єктів Центрального федерального округу".

Відзначимо, що ЦФО включає Білгородську, Брянську, Володимирську, Воронезьку, Іванівську, Калузьку, Костромську, Курську, Липецьку, Московську, Орловську, Рязанську, Смоленську, Тамбовську, Тверську, Тульську і Ярославську області, в яких в цілому проживає 42 млн людей.

З метою оперативного реагування на можливі НС у зимовий період на об'єктах ПЕК і ЖКГ вже сформовано 4,23 тисячі аварійно-відновлювальних бригад загальною чисельністю понад 40 тисяч осіб. У їх розпорядженні знаходяться 11 тисяч одиниць техніки.

За даними ЦРЦ, об'єкти ПЕК і ЖКГ Центрального округу вже готові до зими на 95,4%, що перевищує показник аналогічного періоду минулого року на 3,4%. На створення запасів паливно-енергетичних ресурсів та підготовку ЖКГ до експлуатації в зимових умовах суб'єктам ЦФО виділено понад 25 млрд рублів, що на 14% більше, ніж у 2009 році, зазначили в прес-службі відомства.

Читайте також:

Потужний торнадо перекинув 28 вагонів потяга у США

В Україну прийшли морози

Як зігрітися взимку, не шкодячи своєму здоров'ю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: