У магазинах Зімбабве до Різдва з'явилися продукти

Два роки тому через гіперінфляцію, яка сягала сотень тисяч відсотків, полиці магазинів у Зімбабве були порожніми. Тепер там з'явилися продукти першої необхідності.

Напередодні Різдва продовольча ситуація в Зімбабве значно покращилася у порівнянні з попередніми роками. На прилавках з'явився товар, а в людей - кошти на його придбання.

Два роки тому магазини Зімбабве стояли порожніми. Ті, кому пощастило мати готівку в кишені, не могли знайти необхідні товари. Інфляція летіла країною швидше, ніж уряд встигав друкувати гроші.

Але цього року супермаркет Arandale Spa в престижному передмісті зімбабвійської столиці Хараре заповнений товарами. До крамниці заходять і багато людей, що свідчить про те, що вони можуть дозволити собі покупки. Утім, у списках різдвяних побажань немає подарунків або прикрас для дому. Першу позицію в ньому обіймають продукти, а також солодощі, наприклад, торти.

Нагадаємо, через гіперінфляцію (за підсумками 2007 року – 100 тисяч відсотків) влада країни була змушена вивести національну валюту з обігу та перейти на американські долари та іншу іноземну валюту. А влітку в Зімбабве відкрили пральні з відмивання доларів – у прямому сенсі купюру миють і сушать, адже мешканці не можуть собі дозволити поміняти старі затаскані банкноти на нові.

Читайте також:

У Зімбабве за проїзд в маршрутці розраховуються солодощами

ООН склала чорний список 22 країн світу, що голодують

Данія прирівняє жирні продукти до сигарет

Названо найбільш вимираючу країну на Землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: