В останньому турі британських теледебатів переміг лідер консерваторів

Завершальний тур передвиборних теледебатів у Великобританії закінчився повним провалом чинного прем'єр-міністра Гордона Брауна.

У  Великобританії завершився третій, завершальний тур передвиборних теледебатів. Як повідомляється на сайті телеканалу Sky News, за результатами трьох опитувань, проведених відразу після дискусії, переможцем дебатів став лідер Консервативної партії Девід Кемерон.

Згідно з тими ж опитуваннями, лідер лейбористів, чинний прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун, опинився на останньому, третьому місці.

За даними компанії YouGov, на користь Кемерона висловився 41 відсоток опитаних. На другому місці з 32-ма відсотками виявився голова Ліберально-демократичної партії Нік Клегг. Браун отримав 23 відсотки голосів телеглядачів.

В опитуванні компанії ComRes Кемерон розділив перше місце з Клегг: обидва отримали по 35 відсотків, у той час як за Брауна висловилися 26 відсотків опитаних.

За даними Angus Reid, лідер консерваторів отримав підтримку 37 відсотків опитаних. Клегг, згідно з цим опитуванням, отримав 29 відсотків голосів, а Браун - 23 відсотки.

Третій тур дебатів був присвячений економічним питанням. Зокрема, прем'єр-міністр Браун заявив у ході дискусії, що його суперники не готові до управління країною і їх прихід до влади створить загрозу британській економіці. У той же час самого Брауна Девід Кемерон назвав людиною, що опинилися у відчайдушному становищі.

Ще однією центральною темою обговорення стала ситуація з іммігрантами. Sky News відзначає, що раніше на адресу всіх трьох кандидатів звучали звинувачення в нездатності зрозуміти насущні проблеми простих людей, особливо пов'язані з міграційними процесами.

Попередні два тури передвиборних дебатів пройшли 15 і 22 квітня відповідно. Переможцем першого був визнаний Нік Клегг. У другому турі опитування не виявили однозначного лідера.

Напередодні останнього туру Гордон Браун опинився в центрі скандалу. 28 квітня в ході зустрічі з виборцями прем'єр-міністр відповів на запитання літньої жінки, яка, серед іншого, запитала, звідки у Великобританії стільки іммігрантів. Поговоривши з пенсіонеркою, Браун сів у машину і там, думаючи, що його ніхто не чує, безсторонньо висловився в адресу своєї співрозмовниці. Слова політика виявилися записані, оскільки він забув вимкнути прикріплений до його одягу безпровідний мікрофон.

Висловлювання Брауна, який назвав пенсіонерку "нетерпимою" (bigoted woman), стало надбанням громадськості. В результаті прем `єрові довелося приїхати до скривдженої ним жінки і особисто вибачитися перед нею.

Парламентські вибори пройдуть у Великобританії 6 травня.

Читайте також:

У Британії вперше в історії пройшли передвиборчі теледебати

У Великобританії відкрилася вакансія прем'єр-міністра

Королева Британії розпустила парламент

ВідеоТеледебати у Великобританії закінчились провалом прем'єра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: