Американський трансвестит вимагає від держави оплатити курс епіляції

Трансвестит-вбивця уже 20 років вимагає від держави різних операцій та процедур. На цей раз - епіляції, щоб не голитися.

60-річний американський трансвестит, який відбуває довічне ув'язнення у Бостонській в'язниці за вбивство своєї дружини, яке відбулося майже 20 років тому, знову вирішив звернутися до суду з проханням про відновлення його курсу електроепіляції на гроші платників податків.

Мішель Косілек (насправді його ім'я Роберт), пройшов вже сім процедур косметичного електролізу, а також курс лазерної епіляції на обличчі і грудях. Ув'язнений заявляє, що це дозволило йому на тривалий час забути про щоденну процедуру гоління.

Однак кілька місяців тому суддя Марк Вулф виніс рішення припинити курс електролізу, дозволивши Косілеку користуватися лише верстатом. Тепер судді знову доведеться приймати рішення у справі трансвестита.

Зауважимо, що електроепіляція - не єдина вимога Мішель Косілек. Раніше ув’язнений зажадав провести операцію зі зміни статі, яка згодом так і не була схвалена. У 2005 році засуджений подав повторне прохання, однак його знову відхилили.

Тим часом, у 2002 році Косілек вдалося домогтися рішення суду, який дозволив трансвеститу носити жіночий одяг і користуватися декоративною косметикою.

Читайте також:

У Шанхаї банда трансвеститів грабувала багатих чоловіків

Мер-трансвестит крав жіночу білизну

У Неаполі арештований перший у світі мафіозі-трансвестит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: