Британці та французи пересварилися через ерогенну точку G

Британські вчені заявили, що точка G - це міф, а ображені французи порадили їм не проявляти "тоталітаризм" і краще її шукати.

Британські та французькі дослідники пересварилися через питання про існування у жінок ерогенної зони, відомої як точка G.

Перед Новим роком вчені Королівського коледжу Лондонського університету заявили, що за їхніми дослідженнями точка G - не більше ніж міф, це вигадка редакторів глянсових журналів і сексопатологів.

Ображені французькі гінекологи у відповідь на це скликали конференцію, на якій питання про існування ерогенної зони набуло рис міжнаціональної нетерпимості.

"Ви просто не вмієте її (точку G) шукати", - заявили французи своїм колегам.

Так, гінеколог Оділь Бюїссон звинуватила британців у "тоталітарному" підході до проблеми, на який вплинули їхній менталітет і культурні особливості.

"Не хотіла би ганьбити, проте сам протестантський, англосакський темперамент робить їх такими категоричними. Це спостерігається у всьому, від генів до всього. Це тоталітаризм", - обурилася вона.

Сильвіан Мімоун, організатор французької конференції, категорично підтвердив, що 60% жінок мають цей орган. "Самі пошуки цієї чутливої частини жіночого тіла роблять її більш чутливішою. Якщо жінка ніколи не чіпала її і ніхто інший не чіпав, точка перестане для неї існувати", - розповів Мімоун.

"Дослідження Королівського коледжу виказує неповага до того, що каже сама жінка. Ці висновки (про не існування точки G) помилкові, оскільки засновані лише на генетичних дослідженнях", - заявив доктор Пьер Фольдес.

Він додав, що "жіноча сексуальність варіюється, і питання не може бути зведене лише до відповіді "так" чи "ні".

У своєму дослідженні, опублікованому в журналі Sexual Medicine, британцями було проведено анкетування 1804 жінок у віці від 23 до 83 років на предмет відчуття точки G.

Всі опитані були однояйцевими чи різнояйцевими близнятами. Якщо точка G існує, вважали британці, то її наявність має бути в обох однояйцевих близнят, оскільки вони мають однакові генотипи. Але виявилося, що в багатьох парах лише одна з сестер виявляла у себе загадкову точку.

Читайте також:

Німецькі вчені довели, що секс стоячи покращує фігуру

На виставці в США представили першу жінку секс-робота

Порностудія відкрила геосервіс для прихильників публічного сексу

Канадські вчені не знайшли жодного чоловіка, який би не бачив порно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: