Розумні жінки отримують більше задоволення від сексу, ніж красиві

Отримувати задоволення від сексу жінкам допомагає не краса, а особливості сприйняття, стверджують автори нового дослідження.

За даними авторів нового дослідження, жінки, наділені "емоційною чутливістю"(здатні краще виражати власні почуття і відчувати партнера), випробовують удвічі більше оргазмів, чим стримані пані.

"Це дослідження показує, що емоційна чутливість є перевагою в багатьох життєвих сферах, у тому числі в ліжку", - відзначає Тім Спектор з Королівського коледжу в Лондоні.

Професор Спектор опитав більше 2 тис. жінок у віці від 18 до 83 років. Він попросив їх оцінити свою здатність досягати оргазму по семибальній шкалі: від "ніколи" до "завжди". Потім учасниці пройшли тест, покликаний визначити рівень їхньої емоційної сприйнятливості.

В результаті з'ясувалося, що ті, хто більш охоче віддається почуттям, отримують більше задоволення від сексу, повідомляють автори дослідження у виданні Journal of Sexual Medicine.
Учені сподіваються, що їхня робота допоможе жінкам, які не отримують достатнього задоволення від сексу (таких, за даними опиту, 40%), вирішити свої проблеми. Поліпшити свою емоційну сприйнятливість непросто, але позбавитися від зайвої скутості в ліжку цілком можливо, упевнені експерти.

Читайте також:

Анастасія Приходько відмовилась від сексу заради "Євробачення"

Телешоу "для дорослих" призводять до раннього сексу

На виставці в Берліні трупи займаються сексом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: