Великій панді зі США шукають вчителя китайської мови

Трирічна панда Мей Лінь повертається зі США до себе на батьківщину, але команди китайською мовою поки що не розуміє.

Центр вивчення і розведення панд в китайській провінції Сичуань оголосив про пошук добровольця, який навчатиме китайській мові велику панду, що цього тижня має прибути зі США.

Трирічна панда Мей Лінь (у перекладі з китайської - Гарна Орхідея) із самого народження жила в Америці і без підготовки не зможе розуміти навіть простих команд.

Насамперед Мей Лінь треба буде навчити виходити з вольєру і заходити в нього за командою. Для цього вона має розуміти сичуаньський діалект.

В оголошенні йдеться, що доброволець, який навчатиме тварину, повинен мати диплом про вищу освіту, знати китайську і англійську і не мати в історії хвороби інфекційних захворювань.

Згідно із китайським законодавством, вивозити великих панд з країни на постійній основі заборонено. Будь-яка відвезена для наукових досліджень або спаровування панда має бути повернена до Китаю разом з потомством. Мей Лінь народилася в США в 2006 році і тепер їде до Китаю, де їй розраховують знайти пару.

Партнера для Мей Лінь підбиратимуть дослідники. Як відомо, великі панди відрізняються низькою сексуальною активністю, і вчені мають докласти великих зусиль, щоб примусити їх злягатися.

Читайте також:

Великих панд звинуватили в інцесті

Дикі панди припинять існування вже через три покоління

Панда з зоопарку Сан-Дієго здала свій перший іспит

Панда вперше народила потомство із замороженої сперми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: