Жінки обирають "агресивні" професії через тестостерон

Підвищений рівень тестостерону робить жінок трейдерами

Підвищеним рівнем тестостерону можна пояснити, чому одні жінки вибирають ризиковану роботу на фінансових біржах, тоді як інші вважають за краще робити стабільнішу бізнес-кар'єру, повідомляє Reuters із посиланням на дослідження декількох американських університетів.

Студентки бізнес-програми МВА з підвищеним рівнем "чоловічих" гормонів були в набагато більшій мірі схильні почати кар'єру у сфері банківського інвестування, чим дівчата з низьким рівнем тестостерона, повідомили учені з Чикаго і Північно- західного університетів.

Учені протестували в цілому 550 учнів програми МВА з університету Чикаго, які здавали слину для аналізів, а також дозволили виміряти свої пальці - раніше дослідження показали, що довжина пальців залежить від того, які рівні тестостерона були в організмі матері в період вагітності.

І у чоловічому, і в жіночому організмах виробляється тестостерон, високий рівень якого, зазвичай властивий чоловікам, пов'язаний з таким індивідуальними особливостями характеру, як агресія і схильність до ризиків.

На думку Луїджі Зінгалеса з Університа Чикаго, що безпосередньо працював над звітом, подібне дослідження зможе "пролити деяке світло" на гендерні відмінності у виборі професії, а майбутні наукові роботи в цій області повинні виявити механізми, за якими тестостерон може впливати на діяльність головного мозку.

Нагадаємо, українки кинулися у лави контрактної армії. Військові говорять, що майже всі жіночі вакансії вже зайняті (примітно, що чоловіча половина служити за контрактом не поспішає).

Читайте також:

Українські жінки рятуються від кризи службою в армії

У столиці Малі протестують проти рівності чоловіка і жінки у шлюбі

Чоловіки та жінки грішать по-різному

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: