ДАІ збираються позбавити прав видавати водійські посвідчення

Видачу водійських посвідчень можуть перекласти на страхові компанії, щоб позбавити ДАІ зайвої паперової роботи.

Прийом іспитів і видачу водійських посвідчень незабаром можуть перекласти на страхові компанії. З такою пропозицією днями виступив глава МВС Анатолій Могильов.

За домовленістю між міністром і президентом Віктором Януковичем, концепція реформування міліції має бути представлена восени. Про це розповів головний радник міністра Костянтин Стогній.

Йдеться про те, щоб міліція, зокрема ДАІ, позбулася від зайвих функцій - паперової роботи.

"Є такий канадський приклад, коли іспити на права беруть страхові компанії і несуть відповідальність за це, бо як фінансово зацікавлені в тому, щоб люди не потрапляли у ДТП. Але це тільки плани", - стверджує Стогній.

Як зазначається, міністр доручив всім представникам МВС України за кордоном зібрати відомості про те, хто за кордоном виконує подібні функції. І як адаптувати це до наших умов.

"Компанії повинні займатися страхуванням, а не видачею якихось документів і, тим більше, прийняттям іспитів, - розповів заступник голови ради Ліги страхових організацій України Олександр Залєтов.

За його словами, якщо компанія буде займатися техоглядом, то може перетворитися на експертне агентство, з- за чого втратиться мотивація займатися основним бізнесом, і потрібно буде змінювати вид діяльності.

У автошколах ініціативу чиновників вважають несподіваною. "Я не уявляю, звідки у страхових компаній візьмуться фахівці", - зазначив директор однієї зі столичних автошкіл.

Водії ж припускають, якщо так станеться, то, напевно, отримання прав подорожчає, і хтось на цьому добре заробить.

Читайте також:

Інспекторів ДАІ озброять відеокамерами і заборонять їм тонувати вікна

ДАІ виступила проти скасування техогляду автомобілів

ДАІ готова відмовитися від техогляду, але залишити за собою талони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: