Хорошковський скоротить роботу СБУ з архівами

Хорошковський упевнений, що СБУ слід скоротити роботу з архівами.

Новий голова СБУ Валерій Хорошковський упевнений, що спецслужбі слід скоротити роботу з архівами, і зосередитися на своїх основних завданнях.

Про це він заявив журналістам після свого офіційного представлення колективу СБУ президентом України Віктором Януковичем.

"Дуже багато матеріалів розсекречено… Та правду, яку потрібно було донести українському народу, та правда донесена. У даному напрямі ми однозначно виходитимемо, перш за все, з вимоги законодавства, але у той же час можу сказати, що це точно не є основна робота спецслужби. Все ж таки наше завдання ми бачимо дещо інакше", - сказав Хорошковський.

Він зазначив, що є деякі питання до способів і методів розсекречення матеріалів. "Тому що, на щастя або на жаль, турбота спецслужби, перш за все, в тому, щоб охороняти свої секрети, охороняти закони, які ці секрети створювали", - сказав Хорошковський.

Нагадаємо, Верховна рада 11 березня звільнила з посади глави Служби безпеки України Валентина Наливайченка та призначила на його місце Валерія Хорошковського.

За призначення Хорошковського проголосували 238 депутатів з 354 зареєстрованих в залі.

Кандидатуру Хорошковського на посаду глави СБУ вніс президент Віктор Янукович.

Читайте також:

Валерій Хорошковський очолив СБУ

Янукович вніс кандидатуру Хорошковського на посаду глави СБУ

Комуністи вимагають відставки глави СБУ за фальсифікацію радянської історії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: