"Макіївських терористів" можуть посадити на 15 років

Обвинувачених у скоєнні "макіївських терактів" прокурор просить посадити за ґрати на термін від 9 до 15 років.

Обвинувачених у скоєнні терористичного акту в Макіївці у січні 2011 просять засудити до 15 і 9 років позбавлення волі.

У Центрально-міському районному суді Макіївки на процесі із звинувачення Дмитра Онуфрака і Антона Волошина у скоєнні терористичного акту, відбулися дебати сторін процесу.

Державний обвинувач Олександр Діхтярюк зазначив, що вину підсудних повністю доведено показами свідків, результатами проведених обшуків, даними експертиз і речовими доказами.

Він також акцентував, що заяви Онуфрака про те, що на етапі слідства до нього застосовувалися недозволені методи дізнання, не знайшли підтвердження.

Так, перевірка, проведена військовою прокуратурою, не встановила у діях співробітників МВС і СБУ незаконних дій, а медичні експертизи не виявили на тілі Онуфрака слідів травм або побоїв.

Діхтярюк попросив суд призначити Онуфраку покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а його спільнику Волошину - 9 років позбавлення волі.

Пом'якшувальною обставиною для останнього прокурор вважає його явку з повинною і сприяння слідству.

Адвокати підсудних у своїх виступах перед судом висловили незгоду з висновками держзвинувачення з низки моментів, заявивши, що тривалі терміни ув'язнення - дуже суворий вирок.

Вони попросили суд пом'якшити покарання підсудним з урахуванням їх молодості, а також того, що вони розкаялися у скоєних злочинах.

Вирок суду у даній справі буде ухвалено через кілька днів.

Нагадаємо, вранці 20 січня 2011 року в Макіївці Донецької області сталися два вибухи - біля торгового центру і біля центрального входу до адміністративної будівлі держпідприємства "Макіїввугілля".

В результаті обох вибухів ніхто не постраждав, проте будівлям був завдано значного матеріального збитку.

Неподалік від одного з місць вибуху на стіні було знайдено конверт, в якому містилася вимога виплатити 4,2 мільйони євро. Невідомі погрожували, що у разі невиконання вимог к різних місцях Макіївки будуть скоєні ще 5 вибухів.

Читайте також:

"Макіївський терорист" заявив, що його під тортурами вчили робити бомби

СБУ завершила розслідування справи "макіївських терористів"

Справа "макіївських терористів": міліція запевняє, що взяли саме тих

Матері "макіївських терористів": зізнання з наших синів вибили

ВідеоНаслідки терактів у Макіївці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: