На Дніпропетровщині зростає дитяча смертність

Показники смертності немовлят зросли на один відсоток - у 2008 році померли 293 дитини. Найбільше - у Дніпропетровську та Кривому Розі.

Збільшилася і статистика смертності дітей старшого віку, зокрема, від самогубств.

Обласна прокуратура дійшла висновку, що у переважній більшості випадків загибель дитини пов’язана з "несвоєчасною або неадекватною" медичною допомогою.

"Молодость" показала триллер
Veer
Показники смертності немовлят зросли на один відсоток
Чиновники в управлінні охорони здоров’я стверджують, що винне в цьому хронічне недофінансування галузі. Через це в області не вистачає 300 лікарів педіатрів, у лікарнях немає необхідних ліків, сучасного медичного обладнання.

Недбало ставляться до виконання своїх обов’язків, пов'язаних з охороною життя та здоров’я дітей, і співробітники прокуратури.

На думку прокурора області Михайла Косюти, смертельні випадки не розслідуються належним чином. Також невідомо, куди поділися 2 мільйона гривень, виділені на фінансування однієї з Дніпропетровських дитячих лікарень. З цих грошей медичний заклад отримав лише 7%.

В той же час лише за перше півріччя цього року в Україні народилося 235 610 немовлят, що майже на 10 тисяч новонароджених більше, ніж за аналогічний період 2007 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: