Нардепи у Раді побили й обматюкали співробітника Держохорони

Народні обранці, невдоволені тим, що охоронець "не знає вождів у обличчя", почали його ображати й штовхати. Володимир Литвин попросив керівництво фракцій розібратися з інцидентом.

Володимир Литвин
Оскар Алексюк/ТСН.ua
Володимир Литвин
Народні депутати Іван Стойко і Геннадій Задирко били й матюкали працівника Управління Держохорони, коли той хотів перевірити їхні посвідчення. Цю інформацію оприлюднив спікер Володимир Литвин на засіданні Верховної ради у п’ятницю.

"Ви правильно робили зауваження, що в сесійну залу заходять люди, які не мають відношення до депутатського корпусу. Разом з тим, спроби співробітників Державної охорони в деяких депутатів запитати про посвідчення наражаються на непристойні, м’яко кажучи, висловлювання, твердження, що "ви вождів маєте знати в обличчя", - заявив він.

"Я вважаю, що це неподобство, яке потрібно негайно припинити. І матірні слова, які застосовують народні депутати, яких я сьогодні прізвища не називаю, залиште в разі такого рівня виховання для своїх рідних і близьких", - сказав Литвин.

"І до того торкатись руками, тягати за форму співробітника Управління державної охорони, я вважаю, що не личить, як мінімум, народному депутату. І я прошу вас і попереджаю, що якщо будуть застосовуватися до народного депутата відповідні заходи, щоб потім не було проблем", - наголосив голова Верховної ради.

Він пояснив: "Це діти стоять наші, розумієте? За віком - стоять наші діти. І матюкати їх, бити їх в груди, народні депутати права не мають".

"Доповідну записку я віддам на фракції. У фракціях розберетеся", - сказав спікер.

Вочевидь, із зали пролунало прохання назвати імена депутатів, про яких ішлося, і Литвин погодився назвати прізвища.

"Я назву прізвища. Іван Стойко і Задирко. Ведіть себе пристойно", - сказав спікер.

Депутат Іван Стойко заперечив, що подібний інцидент у Раді мав місце. "Володимире Михайловичу, я не лихословив, як ви казали, я не штовхався й таке інше. Тому я прошу перед всією Україною, перед журналістами всіма, перед моїми колегами спростувати те, що було сказано і названо моє прізвище, що начебто я бив когось чи погані слова говорив", - заявив нунсівець.

Литвин на це відповів: "Я регламентний комітет прошу розглянути це питання, взяти відеоматеріали - у нас відеоспостереження ведеться".

Стойко є членом фракції НУ-НС. Задирко пройшов у Верховну Раду за списком БЮТ, але потім вийшов із відповідної фракції.

Читайте також:

Кравчук запевняє, що усі закони в Раді продаються і купуються

Депутати відмовились урізати собі пенсії: це порушення Конституції

Партія регіонів: Україна має позбутись опозиційних дурнів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: