Польща висилає з території країни 29 українців

29 українців через нелегальну роботу мають до третього серпня добровільно покинути територію Польщі без права в'їзду упродовж року.

Польща висилає з країни 29 українців. Їх звинуватили у нелегальній роботі, і тепер українці мають до третього серпня добровільно покинути територію Польщі без права в'їзду упродовж року.

Всі українці працювали у тепличному господарстві на півдні країни, неподалік від Катовіце. Як повідомили у прикордонній службі, винен роботодавець – він не зареєстрував на іноземців спеціальної заявки, без якої навіть за наявності візи брати людей на роботу заборонено.

Нагадаємо, це не перше вислання українців з Польщі за останній час. Минулого тижня з території Польщі попросили виїхати двадцятьох шістьох українців.

Українське МЗС та генеральне консульство у Кракові ситуацію не коментують.

Як відомо, польська влада у 2007 році спростила доступ на внутрішній ринок праці для громадян країн, які мають безпосередній кордон з нею, для того, аби компенсувати дефіцит трудових ресурсів, викликаний масовою трудовою еміграцією поляків.

Громадяни України з кінця липня 2007 року до 2010 року отримали 320 тисяч заявок на працевлаштування у Польщі, що складає понад 90% усіх зареєстрованих заявок на працевлаштування іноземців польськими працедавцями.

Експерти зауважують, що більшість іноземців, які отримують робочі візи за заявками на працевлаштування, після приїду до Польщі не підписують необхідних контрактів.

Читайте також:

Польська влада стурбована зростанням кількості українських нелегалів

Польща дозволила українцям працювати без офіційного дозволу

За рік гастарбайтери надіслали до України 3 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: