Пукач назвав ім’я замовника вбивства Гонгадзе

Пукач розповів слідству, що замовником вбивства журналіста Георгія Гонгадзе був екс-міністр внутрішніх справ, нині загиблий Юрій Кравченко.

У ході слідства Олексій Пукач назвав замовника убивства журналіста Георгія Гонгадзе. За його словами, ним був тодішній міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко

За інформацією джерел "Української правди", Пукач повідомив, що був свідком телефонних розмов Кравченка з президентом Леонідом Кучмою. Окрім того, за словами Пукача, він був особисто представлений спікеру Володимиру Литвину через декілька днів після вбивства Гонгадзе.

Литвин, тоді глава адміністрації президента, заїхав провідати Кравченка у його кабінеті. Там також перебували генерали МВС: нині покійний Едуард Фере, а також нинішній депутат-регіонал Микола Джига, який працює губернатором Вінницької області.

За словами Пукача, наказ відрізати голову і перепоховати тіло Георгія Гонгадзе він отримав на другий день після цих подій у кабінеті Кравченка, щоб нібито "замести сліди". Адже, оскільки голова і тіло були поховані в різних місцях, це значно ускладнювало розкриття злочину.

Але Пукач начебто злякався, що стане крайнім у всій цій історії, і тому підкинув у могилу окраси, які належали Георгію.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура 24 липня 2009 року висунула офіційне звинувачення екс-керівникові департаменту розвідки і зовнішнього спостереження МВС України Олексію Пукачу в співучасті у вбивстві журналіста Гонгадзе. Йому було пред'явлено звинувачення у низці злочинів, зокрема у вбивстві Гонгадзе і знищенні документів.

За офіційною версією, саме Пукач став головним виконавцем вбивства журналіста Гонгадзе. За даними слідства, він організував стеження за журналістом і керував групою офіцерів міліції, які викрали Гонгадзе 16 вересня 2000 року і вивезли його в поле поблизу сіла Сухоліси Білоцерківського району Київської області.

За версією слідства, Пукач власноручно задушив журналіста і змусив співучасників мовчати про злочин, а потім, можливо, перезаховав тіло в лісовому масиві Улашевського лісництва Таращанського району.

Читайте також:

Медведько пообіцяв нових обвинувачених у справі Гонгадзе

Пукач провів очну ставку з відомими політиками

Москалю "по секрету" сказали, кого зроблять крайнім у вбивстві Гонгазде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: