Рада відзвітувала про відвідуваність депутатів: виявлено майже 80 прогульників

Найбільше прогульників виявилось у Партії регіонів. Фракція комуністів єдина відвідує засідання парламенту у повному складі.

Офіційний сайт Верховної ради почав оприлюднювати результати письмової реєстрації депутатів. Дані будуть оновлюватися щоденно. Згідно з інформацією за 5 квітня, 78 народних обранців (майже кожен шостий депутат – ред.) були відсутні на засіданні ВР без поважних причин.

Як повідомив сайт Верховної ради, у вівторок на засіданні зареєструвалися 139 нардепів від Партії регіонів, четверо хворіли, один був у відрядженні, "відсутніх з невідомих причин" – 45.

Зі 105 членів "БЮТ-Батьківщини" письмово зареєструвалися 88, хворіли двоє, у відрядженні – 1, "з невідомих причин" не з’явилися – 14.

Серед нунсівців – один у відпустці та восьмеро невідомо чому відсутніх. З позафракційних не з’явилися без пояснення причин теж 8, та один нардеп – у відрядженні.

У фракції Народної партії (колишній Блок Литвина) не прийшли на засідання двоє депутатів, у групі "Реформи заради майбутнього" – один.

Єдина фракція, в лавах якої 5 квітня не було жодного "відсутнього з невідомих причин" – Компартія.

Нагадаємо, 17 депутатів без поважних причин пропустили всі пленарні засідання 7 сесії парламенту з вересня 2010 по січень 2011.

Читайте також:

Депутатам-прогульникам уріжуть зарплату

У Верховній раді побільшало працьовитих депутатів

Депутатів планують позбавляти мандатів за прогули

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: