Сестра Ющенка пішла на вибори від Партії регіонів

Троюрідна сестра екс-президента, яка очолює сільраду Хоружівки, на наступні вибори піде від ПР. Вона каже: "Я хоч і йду від "Регіонів", але ідей своїх не змінила".

У Хоружівці Сумської області, "малій батьківщині" колишнього глави держави Віктора Ющенка, з’явився осередок Партії регіонів. На вибори голови сільради від ПР піде троюрідна сестра Ющенка.

Як повідомляє видання "Сегодня", всього в сільраді Хоружівки - 16 депутатів, усі вони потрапили сюди від "Нашої України". На цих виборах ситуація змінилася: "У нас висунулося сім людей від "Нашої України", чотири – від "Регіонів" і п’ять - від БЮТ, - розповів начальник місцевого штабу БЮТ Віктор Мірошниченко. - Десять із них - це ті, хто й зараз сидять у сільраді, ще шість - нові люди".

"А що стосується кандидатів у голови сільради - їх три: від нас йде Віктор Бугаєнко - фізрук у дитбудинку, а від "Регіонів" - Микола Клименко, теж фізрук, але в школі, і нинішня голова сільради Ніна Левченко, троюрідна сестра Ющенка. Я з нею в середу ввечері спілкувався. Вона каже: "Я хоч і йду від "Регіонів", але ідей своїх не змінила". Кажуть, її про це попросили з району. Вона популярна в селі, завжди може попросити своїх братів допомогти Хоружівці матеріально. Та й людина проста, так що у неї є шанси залишитися", - продовжив Мірошниченко.

Мірошниченко також повідомив, що "від БЮТ відкололися троє активістів і створили в селі осередок Партії регіонів".

"Його зареєстрували три тижні тому, - підтвердив глава регіоналів, токар Володимир Васько. - Зараз нас уже 7 людей". На запитання, що його спонукало вийти з БЮТ, Васько відповідає: "Не хочу говорити. Це треба про людей погано говорити, а я не хочу".

Микола Клименко, який балотується до голови сільради від ПР (у вересні вийшов з НУ), сказав, що вирішив "попрацювати для людей": "Нинішня влада робить багато хорошого в районі: допомагає відстоювати права на земельні паї, підремонтували дороги... Але в Ющенку я не розчарувався - він хороша людина".

Читайте також:

Ющенко привітав ветеранів: УПА – приклад для молодого покоління

Речниця Ющенка потрапила в ДТП

У Ющенка відберуть землю в центрі Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: