Сім'ї депутатів отримали пільги на VIP-обслуговування в аеропортах

Державне управління справами дало згоду на те, щоб сім'ї народних депутатів могли користуватися VIP-залами аеропортів (залами офіційних делегацій) за пільговим тарифом.

За ініціативою ДУС члени сімей депутатів тепер будуть користуватися залами офіційних делегацій українських аеропортів за пільговим тарифом.

Про це йде мова в листі, адресованому головам фракцій Верховної Ради, який був підписаний керівником парламентського регламентного комітету "регіоналом" Володимиром Макеєнком.

У листі міститься прохання поінформувати депутатів про те, що відтепер члени їхніх сімей зможуть користуватися послугами залів офіційних делегацій українських аеропортів і аеровокзалів не за тарифом 1100 грн., а всього за 180 гривень.

При цьому Макеєнко посилається на відповідний лист за підписом керівника Держуправління справами Андрія Кравця, в якому повідомляється про "підтримку пропозиції комітету щодо встановлення тарифу на обслуговування в Державному підприємстві "Зал офіційних делегацій" для членів сімей народних депутатів на рівні 2009 року, а саме - 180 гривень".

Нагадаємо, що витрати на утримання владних інститутів в 2010 році повернулися на докризовий рівень.

Так, матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі подвійної місячної зарплати, виплата в розмірі 12 місячних посадових окладів при виході на пенсію - це тільки частина пільг, які надані депутатам в Україні.

За словами правозахисника Едуарда Багірова, українські депутати вже кілька разів намагалися самі собі урізати пільги й додаткові виплати, але згадували про це лише перед виборами.

Читайте також:

Депутати повернули витрати на себе на докризовий рівень

Кожен депутат обходиться країні у півмільйона гривень на рік

Рада виділила на своє утримання майже 900 млн гривень

У Раді пообіцяли віддати квартири депутатів багатодітним родинам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: