У Криму студенти оточили маяк і вимагають від ЧФ РФ повернути його Україні

Біля входу на об`єкт активісти розмістили друковані матеріали, у яких йдеться про те, що ЧФ РФ незаконно використовує цей та інші кримські маяки.

20 активістів громадської організації "Студентське братство" встановили по периметру огорожі маяка на мисі Сарич 13 "панцерних" наметів і проводять пікет із вимогою повернути Україні використовувані Чорноморським флотом Росії навігаційні маяки.

Як заявив журналістам прес-секретар цієї громадської організації Святослав Сірий, встановлення наметів стало відповіддю на відмову військовослужбовців ЧФ Росії на висунуту в неділю ввечері "Студентським братством" вимогу - на виконання рішення Господарського суду Криму повернути маяк Україні.

Біля входу на об`єкт активісти розмістили друковані матеріали, у яких йдеться про те, що ЧФ РФ незаконно використовує цей та інші кримські маяки.

За словами Сірого, активісти мають намір дочекатися приходу представників виконавчої служби з метою здійснення процедури передачі маяка Україні.

Проте, додав він, російські військові наполягають, що маяк вони використовують на законних підставах.

Раніше, ввечері 21 серпня активісти "Студентського братства" почали громадянську акцію з метою активізації діяльності виконавчої служби щодо повернення Україні кримських маяків. Зокрема, вони проникли на територію маяка, здійснювали демонтаж колючого дроту, вивішували таблички "Об`єкт Міністерства інфраструктури України".

8 активістів тимчасово, до появи керівництва Балаклавського райвідділу міліції, утримувалися російськими військовослужбовцями на території маяка.

2 серпня Господарський суд Криму скасував прийняту 23 вересня 2010 року постанову Виконавчої служби Мінюсту про відмову у відкритті виконавчого провадження щодо виконання судових рішень про передачу "Держгідрографії" кримських маяків.

Читайте також:

Військовослужбовці ЧФ РФ утримують вісьмох активістів на маяку Сарич

Росія відмовилась повертати Україні орендовані маяки

Гриценко: сьогодні запізно говорити про повернення чорноморських маяків

Кримський суд зобов'язав Росію повернути Україні чорноморські маяки

ВідеоНе судом, то пікетом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: