В Україні смертність перевищує народжуваність на третину

Протягом першого півріччя 2011 року органами реєстрації актів цивільного стану було складено майже 194 тисяч актових записів про народження, актових записів про смерть - майже 286 тисяч.

Кількість смертей в Україні перевищує кількість народжень на 32%. Про це повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович з посиланням на статистичні дані органів реєстрації актів цивільного стану Мінюсту.

За його словами, протягом першого півріччя поточного року цей показник хоча трохи і зменшився, проте залишився приблизно на тому ж рівні – 32 відсотки.

Загалом, повідомив міністр юстиції, протягом першого півріччя 2011 року органами реєстрації актів цивільного стану було складено майже 194 тисяч актових записів про народження, актових записів про смерть - майже 286 тисяч.

Водночас, у першому півріччі року в Україні продовжилася позитивна тенденція до зниження кількості зареєстрованих смертей, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року показник смертності знизився.

Так, за словами міністра, якщо у першому півріччі 2010 року в країні було зареєстровано майже 336 тис. смертей, то за цей же період 2011 року – майже 286 тис. смертей, що майже на 15 відсотків менше торішніх показників.

Як повідомлялося, найбільш поширеною причиною смертей в Україні є хвороби серця. Минулого року від хвороб серця в Україні померли майже півмільйона людей – це дві третини усіх зареєстрованих смертей.

Читайте також:

Українців найчастіше вбивають хвороби серця

Охочих переїхати в Україну вдвічі більше, ніж емігрантів

За місяць населення України скоротилось на 18 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: