В Україні змінилися номери "швидкої" та "пожежної"

З січня цього року в Україні змінюються телефонні номери екстрених служб: пожежної, міліції, швидкої.

З січня 2009 року "Укртелеком" переходить на нові формати скорочених номерів в рамках всеукраїнського плану переходу на перспективну нумерацію.

Як повідомили у прес-службі МНС України тепер, як зі стаціонарних телефонів, так і зі всіх мобільних операторів виклик служби порятунку за номером "101", міліції "102", медичної допомоги "103", газової служби "104".

В МНС запевняють, що зміна нумерації ніяк не відобразиться на якості зв'язку і послуг.

Нагадаємо, перехід на нову систему телефонної нумерації почався в Україні з 15 листопада 2008 року і продовжуватиметься до 2012 року. Такі терміни визначені планом переходу на перспективну систему нумерації телефонної мережі загального користування України.

Поетапно, у 2009 році, вводитиметься номер 112, який стане єдиним для виклику всіх служб екстреної допомоги. Номери служб екстреного виклику 101, 102, 103, 104, 112 закріплені за міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, підприємствами, організаціями, уповноваженими забезпечувати функціонування служб екстреного виклику, і не привласнюються операторам телекомунікацій.

Читайте також:
У Києва зміниться телефонний код
Сучасні мобільники виявилися надто складними для користувачів
В офіцера ЧФ РФ вилучили апаратуру для прослуховування телефонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: