Влада Умані не хоче позбуватись праху духовного лідера хасидів

Заступник мера Умані пропонує побудувати готелі і створити максимум зручностей для хасидів-прочан.

Міська влада міста Умань Черкаської області не підтримує ідею перенесення праху цадика Нахмана, на могилу якого щороку приїздять десятки тисяч паломників-хасидів, з їхнього міста в інше місце або країну.

Про це повідомив заступник мера Умані Петро Паєвський в ефірі "5 каналу".

За його словами, існує заповіт самого цадика Нахмана, у якому він висловив бажання бути похованим в уманській землі.

Окрім цього, зазначив заступник мера Умані, туристи-паломники допомагають розвивати туристичний потенціал міста, який склався історично.

Тому, за словами Паєвського, обласній та центральній владі необхідно зробити так, щоб туристи, зокрема релігійні, отримали в Умані максимум зручностей. Для цього він пропонує зайнятися будівництвом готелів, пунктів харчування, наданням інших послуг.

"Щоб люди, які приїжджають, відчували себе зручно, і місцеві жителі так само при цьому отримували і роботу, і зарплату, і, так само, відчували себе зручно", - зазначив Паєвський.

Нагадаємо, представники Української народної партії в Черкаській області пропонують перенести прах цадика Нахмана з Умані Черкаської області до Ізраїлю.

Як стверджує лідер Черкаської обласної організації УНП Леонід Даценко, "ідею перевезти прах Нахмана колись висловили самі хасиди, а в зв'язку з тим, що зараз паломництво набирає некерованих форм, це стало необхідністю".

Духовний лідер хасидів Рабі Нахман був похований Умані в 1810 році. Відтоді це місто стало центром поклоніння хасидів, куди вони з'їжджаються з усього світу святкування Нового року.

Читайте також:

Рекордна кількість хасидів приїхала на свято Рош га-Шана в Умань

Жителі Умані беруть з хасидів по 500 доларів за місце для матрасу

УНП пропонує переправити прах духовного лідера хасидів з Умані до Ізраїлю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: