Янукович пообіцяв звільнити винних у своєму вето

Янукович пообіцяв звільнення чиновників, причетних до розробки Податкового кодексу: вони знехтували точкою зору громадянського суспільства.

Президент Віктор Янукович наступного тижня може ухвалити кадрові рішення щодо деяких посадових осіб, які були відповідальними за розробку Податкового кодексу. Про це він заявив в інтерв'ю одному з українських каналів.

"Скоріше за все на наступному тижні я прийму рішення кадрові щодо деяких чиновників у зв'язку з тим, що у цьому процесі ми побачили людей, які за великим рахунком підходили до цього Податкового кодексу з точки зору власної, а не державної", - зокрема наголосив президент.

Як також зауважив глава держави, "коли чиновник на такому рівні сидить – я скажу, що це небезпечно".

"Я хочу з одного боку висловити обурення тим, що я вимушений був піти на вето завдяки тому, що ці люди - чиновники - які несуть відповідальність за своєчасний і якісний документ, у даному випадку Податковий кодекс, не відпрацювали це питання належним чином", - зазначив глав держави.

"Вони знехтували точкою зору громадянського суспільства, яке вже є досить зрілим у нашій країні. І цей процес, я вважаю, переконав усіх, тому що люди були насторожі; вони дуже уважно стежили за тим, за яким Податковим кодексом буде жити країна", - сказав Янукович.

За словами президента, ситуація навколо процесу підготовки і прийняття Податкового кодексу "була прикладом того, як не можна робити".

"На моє глибоке переконання - цей процес дав нам у черговий раз досвід. Для нас дуже важливо, щоб підтримка суспільства при прийнятті таких документів була закладена в основу прийняття рішення", - підкреслив Янукович.

Відзначимо, що у п'ятницю 3 грудня президент Віктор Янукович підписав прийнятий парламентом 2 грудня Податковий кодекс.

Раніше президент наполягав зберегти чинну спрощену систему оподаткування. "Для уникнення таких ризиків вважаю за необхідне зберегти чинну спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва", - зазначив Янукович.

Президент запропонував виключити норми про те, спрощенець має мати не більше 4 найманих працівників, а обсяг доходу не перевищувати 600 тисяч гривень.

Також він просив ВР виключити главу, яка встановлює обмеження на види діяльності, на які поширюється система спрощеного оподаткування.

Як відомо, 30 листопада президент наклав часткове вето на Податковий кодекс.

Верховна рада 2 грудня ухвалила внесені президентом поправки до документу. Поправки зберігають чинну спрощену систему оподаткування суб'єктів малого підприємництва.

Читайте усю хроніку "нового Майдану": підприємці проти Податкового кодексу.

Читайте також:

Азаров поскаржився, що його Податковий кодекс "замазали чорною фарбою"

Нові правила для спрощенців: як тепер платити податки

Литвин помстився "жіночкам з книжкового ринку", підписавши Податковий кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: