Янукович: Україна готова допомогти вирішити питання безпеки в Азії

Янукович висловив активне бажання України брати участь у будівництві транспортних коридорів, а також надавати продовольчу допомогу народам Азії.

Президент Віктор Янукович заявив, що Україна готова бути посередником у вирішенні питань безпеки в Азіатському регіоні.

Про це йшлося в промові на Януковича на Третьому саміті Наради зі взаємодії і заходів довіри в Азії, що відбувається сьогодні у Стамбулі.

"Ми відкриті для політичного діалогу, готові надавати посередницькі послуги, якщо до цього буде інтерес і виникне відповідна потреба", - заявив президент сьогодні на третьому саміті-нараді з взаємодії і заходів довіри в Азії.

За словами Януковича, Україна хоче брати активну участь у здійсненні масштабних проектів, які обговорюються також у рамках даного форуму. Зокрема, це побудова транспортних коридорів, пошук нових маршрутів для експорту енергоносіїв з Азії до Європи.

"Адже саме через Україну проходять найкоротші і надійні транзитні маршрути", - зауважив Янукович.

Крім того, наголосив він, Україна готова зробити свій внесок у вирішення питань продовольчої безпеки в регіоні. За словами президента, Україна зацікавлена в значному посиленні торгово-економічних відносин з державами Азії.

"У цьому контексті хочу звернути вашу увагу і до потенціалу спільних економічних проектів у рамках Чорноморського регіону", - сказав Янукович.

За його словами, стратегічним завданням України є виведення відносин з державами Азіатського регіону на якісно новий рівень.

Читайте також:

Янукович дасть нові функції військовій розвідці

Понад 55% українців вважають політику Януковича проросійською

Янукович виступив проти федералізації України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: