За паплюження Леніна комуністи вимагають відправляти на каменоломні

Київська організація КПУ вимагає "справедливого покарання" для націоналістів, які влітку минулого року відбили ніс у пам'ятника Леніну на Бессарабській площі в Києві.

Київська міська організація Компартії зажадала "справедливого покарання" для групи молодих людей під керівництвом націоналіста Миколи Коханівського, які 30 червня 2009 року пошкодили пам'ятник Леніну в центрі Києва.

"Справедливе рішення суду (за статтею "вандалізм") буде тестом для нової влади в її здатності наводити лад у країні. А 4-5 років суспільно-корисних робіт відомих громадян у каменоломні з метою заготівлі матеріалу для відновлення пам'ятників будуть достатнім терміном для роздумів над запитаннями "Що таке патріотизм?" і "Що таке добре і що таке погано?", - повідомила прес-служба КПУ.

Суд над активістами незареєстрованих націоналістичних організацій, які відбили ніс Леніну на Бессарабській площі, мав відбутися 14 липня, але на прохання адвокатів розгляд справи було перенесено на 5 серпня. Засідання суду в середу, яке тривало близько 20 хвилин, пікетували представники Компартії з гаслами "Вандалам - тюрми!" і "Коханівського - в каменоломню!".

Нагадаємо, вранці 30 червня націоналісти розбили пам'ятник Леніну в Києві, пошкодивши ніс і ліву руку монумента. Свої дії вони присвятили дню народження головнокомандуючого УПА Романа Шухевича і мотивували свій вчинок невиконанням указу президента Віктора Ющенка про ліквідацію пам'ятників тоталітаризму. Міліція порушила кримінальну справу за статтею "вандалізм".

Читайте також:

Леніна поставили навколішки перед пам'ятником жертвам Голодомору

Націоналісти, які спотворили пам'ятник Леніну, виконували указ президента

У руйнуванні Леніна на Одещині комуністи звинуватили румунську агентуру

Комуністи вимагають ухвалити закон про вшанування жертв ОУН-УПА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: