Азаров попросив українців закрити вікна та утеплити двері

Прем'єр-міністр Микола Азаров звернувся до українців з проханням проявити свій патріотизм в економному споживанні енергоресурсів.

Прем'єр-міністр Микола Азаров просить українців робити все від них залежне для економії енергоресурсів.

"Ми просимо наших громадян робити все від них залежне для економії енергоресурсів. Тому що в умовах виритої для всього суспільства газової ями, кабального газового контракту, закрите вікно, утеплені двері та економне використання газової плити - це питання патріотизму та виживання", - сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу.

Азаров підкреслив, що до 1 жовтня підприємства паливно-енергетичного комплексу повинні бути на 100% готові до нового опалювального сезону.

Окрему увагу, за словами прем'єра, потрібно приділити забезпеченню теплом шкіл і медзакладів.

"Перше повідомлення, що десь мерзнуть діти або хворі буде направленням на біржу праці для відповідного голови місцевої адміністрації та відповідного керівника", - підкреслив він.

Крім того, Азаров доручив першому віце-прем'єр-міністру - міністру економічного розвитку і торгівлі Андрію Клюєву спрямувати всі зусилля на ліквідацію ризиків, аварій і втрат енергії.

Нагадаємо, на початку червня поточного року Клюєв заявив, що у наступному році всі будинки в Україні забезпечать приладами обліку тепла, що дозволить знизити вартість послуг ЖКГ, та економніше споживати газ.

Читайте також:

Клюєв поставить лічильники тепла у кожен будинок

Азаров: Україна топитиме вугіллям, різко скоротивши використання російського газу

Єдині тарифи ЖКГ введуть з початком опалювального сезону

"Нафтогаз" накопичив у сховищах понад 19 мільярдів кубометрів газу

Янукович готує Україну до подорожчання газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: