Азаров попросив українців закрити вікна та утеплити двері

Прем'єр-міністр Микола Азаров звернувся до українців з проханням проявити свій патріотизм в економному споживанні енергоресурсів.

Прем'єр-міністр Микола Азаров просить українців робити все від них залежне для економії енергоресурсів.

"Ми просимо наших громадян робити все від них залежне для економії енергоресурсів. Тому що в умовах виритої для всього суспільства газової ями, кабального газового контракту, закрите вікно, утеплені двері та економне використання газової плити - це питання патріотизму та виживання", - сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу.

Азаров підкреслив, що до 1 жовтня підприємства паливно-енергетичного комплексу повинні бути на 100% готові до нового опалювального сезону.

Окрему увагу, за словами прем'єра, потрібно приділити забезпеченню теплом шкіл і медзакладів.

"Перше повідомлення, що десь мерзнуть діти або хворі буде направленням на біржу праці для відповідного голови місцевої адміністрації та відповідного керівника", - підкреслив він.

Крім того, Азаров доручив першому віце-прем'єр-міністру - міністру економічного розвитку і торгівлі Андрію Клюєву спрямувати всі зусилля на ліквідацію ризиків, аварій і втрат енергії.

Нагадаємо, на початку червня поточного року Клюєв заявив, що у наступному році всі будинки в Україні забезпечать приладами обліку тепла, що дозволить знизити вартість послуг ЖКГ, та економніше споживати газ.

Читайте також:

Клюєв поставить лічильники тепла у кожен будинок

Азаров: Україна топитиме вугіллям, різко скоротивши використання російського газу

Єдині тарифи ЖКГ введуть з початком опалювального сезону

"Нафтогаз" накопичив у сховищах понад 19 мільярдів кубометрів газу

Янукович готує Україну до подорожчання газу

ВідеоАзаров попросив українців закрити вікна та утеплити двері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: