Сорос попередив, що наступна криза буде значно сильнішою

Фінансист Джордж Сорос вважає, що криза в Європейському союзі буде більш важкою, ніж та, що сталася у 2008 році.

Боргова криза в єврозоні здатна паралізувати діяльність великих європейських банків, вважає інвестор і мільярдер Джордж Сорос.

За його словами, через колапс великих фінансових установ виникне некерована паніка на фінансових ринках. Після цього світової економіка знову переживе кризу.

Він зазначив, що криза в Європейському союзі, ймовірно, буде більш важкою, ніж та, що сталася у 2008 році внаслідок краху банку Lehman Brothers.

Сорос також висловив стурбованість відсутністю в Євросоюзі загальноєвропейської фінансової структури, яка змогла б допомогти подолати кризу.

"Тому проблема дуже небезпечна і серйозна. Напевно, криза і потрібна, щоб з'явилася політична воля створити в Європі такий регулятор. Тим не менш, досі там не знають, що ця організація могла би робити", - вважає він.

Світові фінансові ринки особливо відчули наростаючу нервозність інвесторів 6 вересня. Насамперед це стосується падіння акцій банків Європи. Їх вартість нині перебуває на найнижчому рівні з березня 2009 року.

Нагадаємо, раніше Сорос прямо звинуватив Німеччину в ескалації боргової кризи в Європі, і зокрема канцлера Ангелу Меркель через її "обережну політику".

Наразу, на думку фінансиста, для вирішення проблем ЄС необхідно провести дві ключові реформи: стабілізувати ринок суверенних облігацій, зайнявшись порятунком банківської системи, і створити умови для випуску єврооблігацій країнами ЄС.

Читайте також:

Євро може повторити долю радянського рубля

Боргова криза Європи може вдарити по економіці України

Сорос: Єврозона переживає одразу три кризи

Сорос закликає Грецію і Португалію вийти з єврозони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: