У Білорусі обмежать продаж м'яса і молока "в одні руки"

М'ясо-молочна криза у Білорусі набирає оберти. У країні можуть ввести норми продажу м'яса і молока.

Заступник міністра сільського господарства і продовольства Білорусі Василь Павлівський визнав, що у білоруських магазинах асортимент м'ясо-молочної продукції звузився.

За його словами, у зв'язку з цим "вживаються відповідні заходи". "З торгівлею працюємо, щоб великі партії не відпускали в одні руки", - сказав чиновник.

Крім того, він помітив, що Білорусь не повинна намагатися підігнати ціни на м'ясну і молочну продукцію під рівень російських. "Сьогодні дисбаланс в цінах відчуваємо. Ми не наздоженемо російський ринок за цінами, до цього прагнути не потрібно", - сказав він.

Так, в Росії люди отримують набагато більш високу заробітну плату, помітив представник відомства. У той же час білоруським компаніям вигідно продавати м'ясо і молоко в Російську Федерацію, додав він, а тому така продукція "активно експортуються в РФ".

Як повідомлялося, білоруси зіткнулися з дефіцитом м'яса на початку серпня. Наразі знайти у продажу м'ясні напівфабрикати не складає труднощів, проте купити сире м'ясо досить важко - його розкуповують в перші години після завезення.

Трохи пізніше, 11 серпня, м'ясний асортимент на прилавках мінських магазинів відчутно розширився. Проте ціни на м'ясну продукцію, а також ряд інших соціально значимих товарів - хліб і хлібобулочні вироби, молоко, кефір, сметану, сир - підвищилися на 5%.

З 24 серпня у Білорусі у черговий раз підвищилися ціни на свинину - вже на 10%.

Читайте також:

Білоруси займають чергу за м'ясом о третій годині ночі

Митний союз викликав дефіцит м'яса у Мінську

В Україні подорожчало м'ясо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: