Українцям рекомендують вкладати гроші у золото

Золото залишається найнадійнішим інвестиційним дорогоцінним металом.

Незважаючи на значне зростання вартості срібла, ринок золота на сьогоднішній день залишається найбільш надійним для інвестування, заявляє головний консультант Української біржі дорогоцінних металів Сергій Ніколаєнко.

"Якщо ми ведемо мову саме про простих людей, які хочуть зберегти свої гроші, вберегтися від інфляції, їм не варто зациклюватися на сріблі. У срібло нехай інвестують ті, хто любить і готовий ризикувати. А золото — це завжди були тихі та спокійні гроші. Ринок золота на сьогоднішній день, мабуть, є єдиним, де ти можеш оцінити, що ти заробив. Золото не схильне до інфляції, ще дає постійний прибуток", — сказав він.

За словами експерта, зростання вартості срібла викликане ажіотажем.

"Його штучно розігріли, і срібло почало бігти попереду золота. Ще минулого року запускалися чутки, що срібла стає менше, заводи по сріблу закриваються і так далі. Але срібло є більше технічним металом, ніж інвестиційним. І зараз інтерес до срібла трохи спав, і воно коливається в нормальному руслі", — зазначив Ніколаєнко.

Аналітик також спрогнозував, що ціна на золото до кінця року становитиме 1600 дол./унція, на срібло — 55 дол./унція.

"Золото в кінці року, швидше за все, буде десь в районі 1600. Може бути, що навіть цей бар'єр переламаємо, перейдемо на 1610—1620. Якщо припиниться ця лихоманка, то срібло може зупинитися в районі 55", — припустив він.

Нагадаємо, що на початку травня відомий фінансист Джордж Сорос продав увесь свій запас золота і срібла. Експерти бачать в цьому кроці великого фінансиста знак того, що світовий попит на золото і срібло слабшатиме.

Читайте також:

Золото в 2011 році подорожчає на чверть

Світові ціни золота і срібла поставили новий рекорд

Світові ціни на золото та срібло обвалилися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: