Через сто років на Землі не залишиться жодної людини

На думку вченого людство вбиває нестримне споживання, різке зростання чисельності населення землі, швидка зміна клімату у зв'язку з глобальним потеплінням, промислова революція та індустріалізація.

планета Земля
Через сто років на Землі не залишиться жодної людини
Через сторіччя - до 2110 - людство повністю зникне з лиця землі. Таке твердження висунув австралійський вчений Франк Феннер.

"Стародавні товариства людей відрізнялися підвищеною стабільністю, а сьогоднішня глобальна цивілізація - ні", - заявив він.

"Так, австралійські аборигени довели, що без сучасних досягнень науки вони можуть вижити протягом 40-50 тис. років. Однак сьогоднішнє суспільство через свою економічну та соціальну діяльності поставило homo sapience на межу повного зникнення", - відзначив Франк Феннер.

На його думку, основну загрозу існуванню людства представляють нестримне споживання, різке зростання чисельності населення землі, швидка зміна клімату у зв'язку з глобальним потеплінням. Промислова революція та індустріалізація породили епоху, яка за своїм впливом на планету порівнянюється з наслідками льодовикового періоду або зіткненням Землі з великою кометою.

Зазначимо, 95-річний Франк Феннер здобув усесвітню популярність за роботи в галузі мікробіології. Зараз він займається також проблемами виживання людини як біологічного виду.

Торкаючись причин свого нинішнього виступу, Франк Феннер зазначив, що він "не ставить собі за мету змусити змінити цивілізаційну модель людства, яке продовжує йти шляхом свого власного біологічного краху незважаючи на численні попередження".

Читайте також:

Великий адронний колайдер поставив новий рекорд

Канадець створив протез ока з вбудованою відеокамерою

Вчені виявили 150 генів, які допомагають досягти довголіття

Вчені: гроші покращують життя, але не приносять щастя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: