Китай хоче направити астронавтів на Місяць вже в 2025 році

Нинішня технологічна і економічна потужність Китаю вже перевершує силу США на момент запуску ними проекту "Аполлон" в 1961 році, стверджують у КНР.

Китай зможе направити перших астронавтів на Місяць вже в 2025 році, ймовірним місцем посадки може стати Південний полюс супутника. Про це заявив один з керівників космічної програми Китаю.

"Нинішня технологічна і економічна потужність Китаю вже перевершує силу США на момент запуску ними проекту "Аполлон" в 1961 році. Отже протягом 15 років КНР зможе відправити на Місяць двох-трьох астронавтів", - заявив китайський чиновник.

Китайці хочуть висадити астронавтів саме на Південному полюсі Місяця, тому що рівна освітленість Сонцем цієї зони забезпечує відсутність перепадів температур. Ця частина планети також постійно обернена до землі, що забезпечить стабільність радіозв`язку.

Як повідомлялося, Китай приступив до створення власної космічної станції, яка повинна бути запущена до 2020 року. Згідно з планом в 2011 році повинні бути проведені перші стикування космічних апаратів на орбіті.

До 2016 року будуть відпрацьовані ключові технології для середньострокового перебування космонавтів на космічній станції.

Читайте також:

Астрономи виявили дуже небезпечний для Землі астероїд

Вчені помітили, що Місяць зменшується

Вчені з'ясували, що знаходиться всередині Місяця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: