На YouTube з'явилося повністю тривимірне відео

Ініціатива відеопорталу допоможе в просуванні технології тривимірного зображення, яка зараз в першу чергу асоціюється з кінотеатрами.

Онлайн-відеосервіс YouTube за підтримки Nvidia і Mozilla почав транслювати відео в тривимірному зображенні, щоправда, для цього його користувачам знадобиться спеціальне обладнання.

Зараз по достоїнству оцінити нововведення YouTube здатні лише близько 1 млн користувачів. Однак, на думку спостерігачів, ініціатива відеопорталу допоможе в просуванні технології тривимірного зображення, яка зараз в першу чергу асоціюється з кінотеатрами.

У корпорації Google, якій належить відеосервіс, кажуть, що розміщене на YouTube відео є повністю тривимірним і його можна виводити через порти HDMI або DLNA на широкоформатні телевізори.

Ролики будуть оптимізовані для режиму 3D-відтворення на базі браузера Firefox 4 і підтримувати тривимірну систему Nvidia 3D Vision.

Поєднання стандартів HTML5, реалізованих в Firefox 4, і апаратного рішення 3D Vision дозволить користувачам перетворити свій комп'ютер на повноцінний тривимірний міні-кінотеатр.

Для цього також потрібні монітор, здатний відображати тривимірне зображення, і активні затворні окуляри.

Вперше YouTube розмістив зразки тривимірного відео у своїй базі ще в 2009 році. З тих пір компанія оголосила про співробітництво в галузі 3D з декількома постачальниками контенту.

Кілька місяців тому YouTube підписала угоду з корейською LG Electronics, за умовами якого на YouTube з'являться тривимірні відеозаписи, придатні для відображення на сучасних телевізорах з підтримкою 3D.

Сторони тоді домовилися, що YouTube реалізує підтримку завантаження 3D-відео, що знімається за допомогою нового смартфона LG Optimus 3D. В LG кажуть, що на Optimus 3D з'явиться спеціальна програма для прямого завантаження відео на YouTube, а популярний інтернет-хостинг зі свого боку забезпечить підтримку відповідного формату.

Читайте також:

YouTube відкрив сервіс прокату фільмів

Ролики YouTube перевели в новий формат

Facebook наздоганяє YouTube за популярністю відеоконтенту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: